ВИДЕО: Двегодишното момче кое го победи Шекил О'Нил го победи и Коби Брајант

Двегодишниот Тајтус Ешби неодамна го победи Шекил О'Нил во изведување слободни удари и тоа со 8-0, а сега го победи и Коби Брајант...Погледнете...

најчитано сега