Кање Вест ја изневери бремената Ким Кардашијан

Канадската манекенка Лејла Гобади открива дека Кање Вест ја изневерил Кардашијан со неа.

- Почнавме да флертуваме откако бевме заедно во емисија и следно што знам е дека бевме голи и имавме секс, вели младата манекенка.

Таа додава и дека по една недела раперот ја побарал за повторно да се најдат, но таа рекла дека не сака да  повреди бремена жена.

Раперот уште не се изјаснил за ова обвинување, а Кардашијан остро демантира.

 

најчитано сега