ФОТО: За скијање ќе почекаме - погледнете колку снег има во Маврово

Снегот што наврна вчера на Маврово веќе се стопи. Кај двосед жичарницата денеска се гледа само кал

 

 

Оцени ја веста

11.12.2014 - 11:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега