Латино дивата Џенифер Лопез ќе добие дете по пат на вештачко оплодување?

Џенифер Лопез која е мајка на близнаци сака повторно  да остане бремена но овој пат од своето 25- годишно момче Каспер Смарт, пренесува магазинот „Star“.

- Таа се плаши дека времето не е на нејзина страна, но се надева дека по пат на вештачко оплодување за неколку месеци би можела да остане трудна, вели близок пријател на пејачката.

Парот се договорил дека вештачкото оплодување ќе го направат во тајност.

Инаку, Џенифер и Каспер се во врска од 2011 година.

најчитано сега