ФОТО: Клетва - Да даде Господ во петок да се возиш во автобус на ЈСП

 

Клетва е во петок да се возиш во втобус на ЈСП со пензионерите. Уште поголема клетва е да возиш по улиците кога пензионерите се потестуваат на деновите кога го „ослободија“ Скопје.

 

 

Оцени ја веста

05.12.2014 - 12:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега