Гори зградата на Владата во Скопје - сите вработени евакуирани

Голем пожар утрово ја зафати зградата на Владата на Илинденска во Скопје. Прво се видел бел дим а потоа и пламени јазици. На терен се шест протипожарни возила а вработените се евакуирани. 
Наскоро повеќе информации

10.11.2014 - 09:06

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега