Ќерката на Жељко Јоксимовиќ открива која е нејзината љубов

Ќерката на пејачот Жељко Јоксимовиќ прикачи фотографија на својот ејсбук профил и на тој начин покажа колку таа го сака. 

Željko i Mina Joksimović

 

 

03.11.2014 - 13:21

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега