ФОТО: Ако мислевте дека е лесно да сте возач на ЈСП

Секоја работа си е тешка на свој начин, па така и оваа. Не е лесно.

03.11.2014 - 13:17

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега