ФОТО: Проверете дали имате перверзен ум?

1. Никој не е гол на фотката, во прашање е дебелата рака на другарката.

2.Не се палете девојката позади не е гола.

3. Раширените нозе се на две различн личности.

4.Да има голо меѓуножје, но не она на кое помисливте, на кучето е.

03.11.2014 - 11:50

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега