ФОТО: Мртов маж лежи во центарот на Скопје

Мотоциклист утрово загина во несреќа што се случи во центарот на Скопје во близина на Зелено пазарче, јавува Телеграф.мк

Полицијата сè уште врши увид на местото на несреќата, а телото на почнатиот е на улицата каде што се случила несреќата.

На местото на несреќата во моментов пристигна и јавен обвинител. Полицијата најави детали за несреќата за подоцна.

03.11.2014 - 11:43
Фото: 
Телеграф

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега