ВИДЕО: Го снимала своето бебе додека спие- се шокирала од тоа што го гледа

Една мајка го снимила своето бебе додека спие и не можела да поверува на своите очи што видела...

Таа не може да поверува дека нејзиниото бебе додека спиело се превертувало неколку пати,  станувало од колвката.

Тука можете да го погледнете видеото...

03.11.2014 - 11:19

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега