ФОТО: Каролина Гочева предизвика „хаос“ на Инстаграм

Нашата позната и прекрасна Каролина Гочева предизвика вистински „хаос“ на социјалната мрежа Инстаграм. Имено станува збор за фотографија која осамна на групата со наслов „Македонки“ а на фотографијата таа гризе зајачки уши.

 

03.11.2014 - 11:04

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега