ВИДЕО: Својата мајка ја нема видено 7 години- нема да верувате како ја пречека

Оваа емисија е слична на онаа Џери Спрингер Шоу и емитува на една телевизија во Либан.

Овој тинејџер својата мајка ја гледа првпат по 7 години. Тој така постапува со неа затоа што мајката го обвинува татко му за психичко злоставување.

03.11.2014 - 10:54

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега