ФОТО: Синот на Цеца ја пиел крвта на девојка му!?

Идеална прилика барем една вечер секој да стане тоа што го посакува е Ноќта на вештерките, а големо внимание тогаш предизвикуваат познатите личности со своите креации. И додека припадничките на поубавиот пол најчесто посакуваат да бидат сирени, принцези, самовили, мажите одбираат нешто „посилни“ ликови, токму како и Вељко Ражнатовиќ, кој таа вечер беше вампир. И тоа не било каков!Вељко во друштво на баронесата, неговата девојка Ана Миленковиќ, целосно влегол во улогата на вампир, па во неколку наврати и приоѓан на својата сакана од зад грб и „ја пиел крвта“, пишуваат српските медиуми.

 

Веселото друштво уживало до раните утрински часови во еден познат ноќен клуб во српската престолнина, а големи количества алкохол кои ги конзумирале придонеле расположението да биде еуфорично и маските да бидат уште толку реални.

Извор: Вистина.мк

03.11.2014 - 09:59

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега