Херојско дело: Со џип влета во вода за да спаси куче (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави снимка од еден маж кој од вода спасува куче. Оваа случка се случила неколку дена во Бразил. Ова видео стана вистински хит и ова е доказ дека постојат добри и совесни луѓе. 

Погледнете...

03.11.2014 - 09:37

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега