ВИДЕО: Владимир се шокирал кога плицаецот му напишал казна па го снимил ова видео

На Владимир Маговац му се случила сцена како на филм. Ииако полицаецот „го снимил“ него и му напишал казна, овој граѓанин го снимил пишувањето на таа казна! Полицаецот кој на 1 ноември на патот за Зрењанин го застанал Маговец прво му приредил непријатно изненадување, а потоа несекојдневно изненадување. Една работа е да добиете казна, а сосема друга полицаецот да ви врачи откуцана на машина за пишување! И тоа среде автомобил на автопат!
1548779-remek-delo-na-pisacoj-masini
-Сме навикнале полицијата да нема најсовремена опрема, но ова е како сцена од филм! И тоа како добра комедија!Полицаецот ме застана на патот за Зрењанин. Кога видов како ја чука казната на машина за пишување морав да го снимам, рекол Владимир кој целата случка не ја сфатил многу сериозно, и на крајот од срце се насмеал.

02.11.2014 - 23:45

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега