ВИДЕО: За сите што пропуштија - настапот на Елена во ТЛЗП

Со спектакуларен настап Кристина Агилера, односно нашата Елена Ристеска вечерва го отвори шоуто ТЛЗП.

После настапот, Елена во разговор со жирито откри дека во некоја од следните емисии сака да имитира машко.
 
Погледнете го нејзиниот вечерашен настап тука
02.11.2014 - 22:28

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега