Гостивар: „Мамо не се враќам дома, на умирање сум“!

Синоќа во полициската станица Гостивар, Д.А. пријавила дека на пред два дена од дома во непознат правец се оддалечил нејзиниот син М.М.(27).

Пријавителката посочила дека на 01.11.2014 година околу 19:00 часот го побарала на телефон и тој и рекол дека нема да си дојде дома и дека бил на умирање.

По телефонскиот разговор бил недостапен. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

02.11.2014 - 21:55

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега