Паника во Чаир - исчезна 15 годишно девојче

Синоќа два часа по полноќ, во полициската станица во Чаир, А.Р.(1966) од Скопје, пријавил дека исчезнала неговата ќерка.

isceznadevojkaa

Како што истакнал тој, завчера околу 11:00 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата ќерка А.Е.(15).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

02.11.2014 - 21:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега