Тинејџерската ѕвезда Џастин Бибер ќе патува во вселената

Тинејџерската ѕвезда Џастин Бибер ќе патува во Вселената.

Џастин Бибер заедно со неколку славни личности резервирал место во леталото на британскиот милјардер Ричард Бренсон.

Па така, Џастин со леталото „ Вирџин Галактик“ ќе патува заедно со холивудските ѕвезди Леонардо Ди Каприо и Ештон Качер.

најчитано сега