ФОТО: Нема да ви се верува чии се овие нозе

Нашата манекенка Катерина Иванова на својот Интаграм профил објави фотографија од своите нозе. Погледнете...

 

10.10.2014 - 14:20


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега