ФОТО: Градска "култура"

10.10.2014 - 14:08
Фото: 
мотика


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега