Ваков маж ми требаше во животот - се отвори позната српска старлета

Старлетата Мими Оро до неодмана  го криеше нејзиното момче од јавноста, но откако призна дека е вљубена реши и да го покаже мажот кој и го освои срцето.

- Овој пат е поинаку. Сега сум најзаљубена во мојот живот, признала Мими, па сега нејзините голи фотографии ги заемни со они на кои е со нејзинот сакан. 

 

 

10.10.2014 - 14:04


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега