Гевгеличанец направил хаос во полициска станица

Гевгеличанец се разбеснил па претепал полициски службеник. Инцидентот се случил на 17 минатиот месец кога 27-годишниот Ж.Н. додека го приведувале во полициската станица во Гевгелија, најпрво ги навредувал полициските службеници, а потоа физички нападнал еден од нив.

10.10.2014 - 13:59


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега