ВИДЕО: Тато го снима секој мој чекор - преслатко

Погледнете како изгледа кога нејзиниот татко секојденевно и го снима секој нејзин чекор. Преслатко зар не?

10.10.2014 - 13:52


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега