ВИДЕО: Качувањето на траект за време на бура е чиста среќа

Иако за време на силни ветришта морскиот сообраќај се прилагодува на условите на морето, овие Грци не се многу заинтересирани за тоа, што можете да заклучите од приложените снимки...

10.10.2014 - 13:38


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега