Гостивар: Му ја скршиле главата на фудбалски натпревар

Насилници од Гостивар претепале сограѓанин на фудбалски натпревар. Се работи за 60-годишниот Л.С. 32-годишниот Љ.С. 35-годишниот Л.С. и 43-годишниот Р.С. од гостиварскокои околу 18 часот и 30 минути на фудбалското игралиште во селото Галате, физички нападнале 41-годишно лице од истото село, и му нанеле тешки телесни повреди во пределот на главата.

10.10.2014 - 13:05


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега