ФОТО: Мојсов со нова брада и без два заба

Дефанзивецот Даниел Мојсов имаше непријатен судар со Демири на вчерашниот натпревар против Луксембург. "Нова брада и без два заба" напиша стоперот на својот Фејсбук профил. 

Македонија во недела и гостува на Украина во меч од третото коло од квалификациите за ЕП 2016 во Франција.

10.10.2014 - 13:04


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега