Лудило: Се шокирал откако ги начекал мајка си и сопругата среде секс

Се шокирал откако ги начекал мајка си и неговата сопруга во љубовен занос. 

47-годишната Велида Хадриќ  е примерна сопруга и мајка на три деца, но неодамна го напуштила семејството поради својата свекрва 62-годишната Наида Мандал  исто така примерна мајка и баба.

Велида од почетокот на брачната заедница не била блиска со свекрвата но никој не помислувал дека блискоста ќе ги однесе во љубовна постела. Постојаното излегување, одењето на море, долгите ноќи и оговарањето давале само привид на семејната идила, за која се криела мачна слика.

Велида Хадриќ и нејзиниот сопруг 43-годишниот Аднан со тек на време се повеќе се оддалечувале, а исто се случувало и меѓу бабата Наида и дедото Мустафа.

Нежните прегратки меѓу Велид и Наида сите ги правдале како “шопинг пријателство“, па никој не насетувал дека меѓу двете зрели жени се раѓа љубов. Откриени се на 24 јули кога на своите мажи им рекле дека одат да купуваат.

-Таа ноќ отидов да ги нахрана, кучињата и тогаш слушнав цмокнување зад куќата. Чув и гласови. Се скрив, а тие си разговараа: “Жено драга, тие мажи не знаат ништо за купувањето. Зарем некој би отишол во продавица ако нема пари“, слишнал Ахмет и паднал во несвест.

Но за да биде уште пошокантна оваа приказна тие на своето семејство им признале се. 

10.10.2014 - 12:42


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега