ВИДЕО: Слончето падна, а тато и мама дотрчаа за секунда - преслатко

Ова видео ке ви го стопли срцето. Погледнете што се случува кога малечкото слонче ќе падне

03.10.2014 - 20:56

 


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега