ВИДЕО: Спасуваа повредено куче, но она што го пронајдоа е вистинско изненадување

Емотивно видео кое ќе ве освои. Сапсуваа повредено кученце, но она што го шпронајдоа е вистинско изненадување. Погледнете...

03.10.2014 - 17:19

 


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега