ВИДЕО: Природата на небото над Остин приреди спектакуларно шоу

Над главниот град на Тексас бурата пред неколку часа приреди атрактивно шоу. Погледнете како беше да се набљудува таа забава на небото од сигурна оддалеченост...

03.10.2014 - 15:46

 


 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега