ВИДЕО: Неверојатниот Дајнамо ќе ве воодушеви со својот трик

Магионичарот Дајнамо беше гостин во британската Утринска програма, каде што изведе еден од своите трикови.

Левитираше пред статуата на Исус во Рио де Женеиро и леташе во небото меѓу облаците само пред неколку недели...сега се одлучи за нешто поедноставно.

Со мала помош од водителката Аманда Холден докажа дека гравитацијата и не е нешто посебно

 

 

 

 

26.09.2014 - 19:07

 


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега