ФОТО: Семејството Иванови се сликаше со семејството Обама

Претседателот  на Република Македонија Ѓорге Иванов и сопругата, г-ѓа Маја Иванова на приемот, што за шефови на делегации, учесници на 69-то Генерално Собрание на Обединетите Нации го приреди претседателот на САД, Барак Обама, на 23 септември во Њујорк.

 

26.09.2014 - 17:57

 


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега