ВИДЕО: Тролови на задача: Гласно јадеа сред библиотека

Џастин Стуард и Андрју Скитс добро знаат дека библиотеките се идеално место некому да му одите на нерви. Поготово кога се исполнети со студенти на кои им треба мир пред испит.

 

26.09.2014 - 14:53

 


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега