ФОТО: Еве што готви Лила Филиповска во петок

Македонската водителка Лила Филиповска ни откри дека не е заљубена, дека не пие а тоа значи дека повеќе време поминува во кујната. Таа реши петочки за ручек да направи грав.

26.09.2014 - 14:51
Фото: 
Фејсбук

 


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега