ФОТО: Нема да верувате што и се случило на Шарапова додека патувала со авион

Славната руска тенисерка Марија Шарапова при патување со авион имаше една несекојдневна ситуација.

Имено, пред неа седеше едно момче кое читаше весник и сторија токму за руската тенисерка. Оваа несекојдневна ситуација таа ја сподели со своите фанови на Твитер

-Еј, момче, зад тебе сум, пишала тенисерката 

26.09.2014 - 14:15

 


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега