Северина го најави концертот во ултра краток фустан

Северина Вучковиќ после многу регионални настапи оди во странство каде ќе ја продолжи својата турнеја.

Популарната пејачка во сабота настапува во Ротердам, а пред патувањето преку Фејсбук им се обрати на обожавателите.

- Одиме во Холандија, земјата на лалињата, напиша Северина под фотографијата на која позира во жолт капут и краток син фустан.

 

26.09.2014 - 13:28

 


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега