ФОТО: Ќерката на Цеца си стави силикони?

Ќерката на Цеца Ражњатовиќ, Анастасија изгледа прекрасно и секој ден се повеќе и повеќе наликува на својата мајка.  На последните фотографии нејзините следбеници забележаа дека усните и се многу поголеми од претходно, па најверојатно станува збор за силикони.

26.09.2014 - 12:46

 


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега