ФОТО: Ја запали цела дискотека со своето бујно деколте

Оваа секси девојка докажува зошто викендите се одлични за вечерни излегувања и забава до раните утрински часови.

 

Таа е „happy“, а среќни се и сите мажи кои таа вечер биле во нејзина близина. Убавицата во текот на ноќта парадирала на еден белградски сплав и предизвикала огромно внимание и кај мажите и кај жените. Тешко кој можел да го тргне погледот од неа.

 

Тоа и воопшто не ни е чудно, бидејќи русокосата надарена девојка облечена во беж боди ги истакна градите во прв план.

26.09.2014 - 12:18

 


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега