Шок на естрадата: Зорица Брунслиќ ја промени бојата на косата....

Фотографија која пејачката Зорица Бруслиќ ја сподели на социјалните мрежи сите ги шокираше. Таа ја смени бојата на косата која со години е нејзин заштитен знак и стана русокоса...

 

26.09.2014 - 11:54


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега