ВИДЕО: Снимката од автомобилот - моментот кога е прегазен Лука

Видео снимката од „кантрименот“ која снимена во моментот кога е усмртен 21 годишниот Лука Јовановиќ во Белград открива дека сите патници во автомобилот биле свесни за несреќата на Бранковиот мост.
Снимјата ја направила една од девојките.
Внимавајте на самиот почеток се слуша удар и кршење на стакла

26.09.2014 - 11:45


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега