ВИДЕО: Ким Кардашиан нападната во Париз

Ким Kардашиан стана најновата жртва на поранешниот украински новинар Витали Седјук. 

Тој ја нападна Кардашиан од толпата која се собра околу автомобилот во кој таа беше со својот сопруг Канје Вест на Paris Fashiоn Week

25.09.2014 - 22:49


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега