Животот на Бијонсе како шпанска серија - еве зошто

Животот на пејачката Бијонсе е навистина како шпанска серија, таа дозна дека има уште една сестра.  Порталот „TMZ“ дознава дека нејзиниот татко, Метју Ноулс има уште едно дете од тајна врска.

Документите кои се најдоа на интернет покажуваат дека 30 годишната Такуја Бранск тврди дека тој е таткото на нејзината ќерка родена во 2010 година, додека и ДНК анализата покажува дека детето 99 отсто е негово.

22.09.2014 - 13:41


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега