ФОТО: Пука задникот на Карлеуша

Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно  провоцира на социјалните мрежи. 

Моментално ужива со нејзиното семејство во Анталија, и од таму испраќа провокативни фотографии.

 

22.09.2014 - 12:47


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега