ВИДЕО: Германскиот овчар знае како да ја ослободи малечката Софи

Сопствениците никако неможеле да сфатат како малечката Софи успева да побегне од кафезот. Поставија камера за да го дознаат одговорот... 

 

22.09.2014 - 12:17


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега