ВИДЕО: Американското оружје ХААРП предизвика дупка на небото

Дупка во небото. ХААРП напредна технологија на Тесла со која се менува времето на Балканот!

Документарец кој мора да го гледате (особено на 23 миниту и 3 секунди)

 

14.09.2014 - 12:41


 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега