Татко си го пронајде мртвиот син во Куманово - еве ги деталите

 

Утринава околу 5 часот, 31 годишен регистриран нарко-зависник од Куманово е пронајден мртов на улица Егејска Македонија.

Како што информираат од МВР, се работи за кумановчанецот Мартин С. кој се вратил претходната вечер дома околу 23 часот и 30 минути под дејство на наркотици.

Неговото безживотно тело утринава го пронашол неговиот татко.

Телото е предадено на обдукција.

најчитано сега