Поднел молба за развод бидејќи жена му била сексуално незаситна

Индиец добил разод врз осбнова на тоа што неговата сопруга незаела доста за секс, пишуваат тамошните медиуми.

Мажот поднел молба за развод и во неа напишал дека жената му се оснесувала агресивно и авторитетно и дека го злоупотребувала сексуално откако се венчале во апшрил 2012 година.

01.09.2014 - 14:40
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега