ФОТО: Ова е првата свадбена фотографија на Анџелина и Бред

Излезе во јавност првата свадбена фотографија на славниот пар Анџелина и Бред. Тие конечно го зиговорија судбоносното„ ДА“ во Франција.

Венчавката се случила на 23 август, на приватна церемонија во замокот Миравал.

Нивните шест деца учествувале во венчавката и биле дел од церемонијата, соопшти нивниот пијар, пишува Huffington Post.

Бред и Анџелина започнаа врска во 2005 година, а се свршија во април 2012 година.

29.08.2014 - 12:20
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа